wyszukiwanie zaawansowane
1 » Odstąpienie od umowy2

Kontakt

  • Przykładowe dane firmy
    NIP: 000-000-00-00
  • E-mail:info@adres.pl
  • Telefon888-999-000
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Odstąpienie od umowy

Konsument, który zawarł ze Sprzedawcą umowę na odległość, ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia w posiadanie kupionych rzeczy.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

- przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

W przypadku odstąpienia od umowy, Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

W przypadku odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązuje się zwrócić produkt/produkty do Sklepu, w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania (m.in  koszulki z metkami; płyty w oryginalnym opakowaniu, zapakowane w folię), odsyłając je na adres:

ICH TROJE SHOP

Ul. Wrzosowa 11 A

05-552 Łazy

Wraz z załączonym formularzem odstąpienia od umowy, otrzymanym w mailu potwierdzającym zamówienie. (Formularz do pobrania znajduje się pod REGULAMINEM).

Sklep w ciągu 14 dni zobowiązuje się zwrócić Konsumentowi koszty zamówionych produktów + koszty najtańszego sposobu wysyłki do Konsumenta.

W przypadku stwierdzenia przez Sklep, że zwrócony towar nosi wyraźne ślady użytkowania, Sklep ma prawo potrącić ze zwrotu kosztów stosowną, wyznaczoną przez siebie kwotę pieniędzy (tzw. zmniejszenie wartości rzeczy, zużycie się rzeczy), lub jeśli towar stracił w całości na wartości, w wyniku potrącenia Konsument może nie otrzymać zwrotu wcale.

W razie jakichkolwiek niejasności Sklep będzie kontaktował się z Konsumentem drogą elektroniczną lub telefoniczną.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl