wyszukiwanie zaawansowane
1 » Reklamacja2

Kontakt

  • Przykładowe dane firmy
    NIP: 000-000-00-00
  • E-mail:info@adres.pl
  • Telefon888-999-000
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Reklamacja

Sklep ma obowiązek sprzedawać Klientowi produkt wolny od wad.

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Kupującego, jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia za wady).

W przypadku niezgodności produktu z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, na koszt Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności, na adres:
 

ICH TROJE SHOP

Ul. Wrzosowa 11 A

05-552 Łazy

Wraz z załączonym formularzem reklamacji, otrzymanym w mailu potwierdzającym zamówienie. (Formularz do pobrania znajduje się pod REGULAMINEM).

Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od momentu otrzymania reklamacji, nie ustosunkowanie się Sklepu w w/w terminie oznacza akceptację roszczeń Klienta.

Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sprzedawca zastrzega, że różnice dotyczące zdjęć Produktów, a wynikające z indywidualnych ustawień sprzętu danego Klienta (kolor, proporcje itd.) nie mogą być podstawą do reklamacji towaru.

W razie jakichkolwiek niejasności Sklep będzie kontaktował się z Konsumentem drogą elektroniczną lub telefoniczną.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl