• Wyprzedaż!
  • Nowy

PRE-ORDER Michał Wiśniewski Akustycznie

69,00 zł
Brutto
Autograf/Dedykacja
Ilość

PŁYTY ZAKUPIONE NA PRZEDSPRZEDAŻY ZOSTANĄ WYSŁANE PO 6.05.2019 PO ZAKOŃCZENIU PROCESU TŁOCZENIA.

„WIŚNIEWSKI Akustycznie” to najnowsze muzyczne wydawnictwo Michała Wiśniewskiego. Krążek jest zapisem akustycznej trasy Michała, promowanej hasłem „A niech gadają”, zagranej na przełomie 2018 i 2019 roku, obejmującej ponad 30 miast w całym kraju.


Artysta pierwszy raz w historii swojej ponad 30-letniej działalności artystycznej zdecydował się zagrać trasę akustyczną i można śmiało powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę!
Nowe, bardziej łagodne i liryczne oblicze Wiśniewskiego przypadło do gustu zarówno jego długoletnim fanom jak i tym nieco młodszym, na co wskazywały żywiołowe reakcje publiczności podczas każdego z koncertów.  


Zgromadzona publiczność miała okazję posłuchać utworów z całego dorobku Michała – od doskonale znanych utworów, takich jak „Powiedz”,  „A wszystko to..” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”, przedstawionych w zupełnie nowych, odświeżonych aranżacjach, po utwory dawno nie słyszane, a nawet te nigdy nie wykonywane na koncertach, takie jak np. „Jutro będzie lepszy dzień”, „Nienawiść”,  czy flagowa piosenka trasy – utwór „A niech gadają”.

Warto wspomnieć, że podczas koncertów Michałowi na scenie towarzyszyła sekcja rytmiczna, która na co dzień gra w zespole Ich Troje, a także wokalistka grupy – Agata Buczkowska, która swoim pięknym, ciepłym głosem za każdym razem czarowała publiczność..

Po tak dobrym przyjęciu trasy akustycznej, a także licznych pytaniach ze strony fanów o płytę z tychże koncertów, decyzja mogła być tylko jedna: wydawnictwo akustyczne.

Tak też się stało i 11.04.2019 światło dzienne ujrzał krążek „Wiśniewski Akustycznie” będący zapisem 15 utworów, nagranych podczas występów na przełomie stycznia i lutego 2019 roku.

Na płycie oprócz największych hitów Michała, usłyszymy też przepiękną balladę „Czekanie” w wykonaniu Agaty Buczkowskiej, a także to, do czego przyzwyczaił nas Wiśniewski – pełne dramaturgii i emocji duety artysty z młodą wokalistką. Ten krążek to po prostu prawdziwa gratka dla fanów i nie może zabraknąć go w dyskografii prawdziwego fana!


PŁYTY ZAKUPIONE NA PRZEDSPRZEDAŻY ZOSTANĄ WYSŁANE PO 6.05.2019 PO ZAKOŃCZENIU PROCESU TŁOCZENIA.


Spis utworów:
1. Kochaj mnie kochaj
2. A niech gadają
3. Anioły
4. Jutro będzie lepszy dzień
5. Ci wielcy
6. Razem a jednak osobno
7. Czekanie
8. Miłość i zdrada
9. Szarość dnia
10. Wypijmy za to!
11. Nienawiść
12. Babski Świat
13. Powiedz
14. A wszystko to…
15. Zawsze z Tobą chciałbym być

PŁYTY ZAKUPIONE NA PRZEDSPRZEDAŻY ZOSTANĄ WYSŁANE PO 6.05.2019 PO ZAKOŃCZENIU PROCESU TŁOCZENIA.

961 Przedmioty