• Wyprzedaż!

Michał Wiśniewski Akustycznie

59,00 zł
Brutto
Autograf/Dedykacja
Ilość

„WIŚNIEWSKI Akustycznie” to najnowsze muzyczne wydawnictwo Michała Wiśniewskiego. Krążek jest zapisem akustycznej trasy Michała, promowanej hasłem „A niech gadają”, zagranej na przełomie 2018 i 2019 roku, obejmującej ponad 30 miast w całym kraju.


Artysta pierwszy raz w historii swojej ponad 30-letniej działalności artystycznej zdecydował się zagrać trasę akustyczną i można śmiało powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę!
Nowe, bardziej łagodne i liryczne oblicze Wiśniewskiego przypadło do gustu zarówno jego długoletnim fanom jak i tym nieco młodszym, na co wskazywały żywiołowe reakcje publiczności podczas każdego z koncertów.  


Zgromadzona publiczność miała okazję posłuchać utworów z całego dorobku Michała – od doskonale znanych utworów, takich jak „Powiedz”,  „A wszystko to..” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”, przedstawionych w zupełnie nowych, odświeżonych aranżacjach, po utwory dawno nie słyszane, a nawet te nigdy nie wykonywane na koncertach, takie jak np. „Jutro będzie lepszy dzień”, „Nienawiść”,  czy flagowa piosenka trasy – utwór „A niech gadają”.

Warto wspomnieć, że podczas koncertów Michałowi na scenie towarzyszyła sekcja rytmiczna, która na co dzień gra w zespole Ich Troje, a także wokalistka grupy – Agata Buczkowska, która swoim pięknym, ciepłym głosem za każdym razem czarowała publiczność..

Po tak dobrym przyjęciu trasy akustycznej, a także licznych pytaniach ze strony fanów o płytę z tychże koncertów, decyzja mogła być tylko jedna: wydawnictwo akustyczne.

Tak też się stało i 11.04.2019 światło dzienne ujrzał krążek „Wiśniewski Akustycznie” będący zapisem 15 utworów, nagranych podczas występów na przełomie stycznia i lutego 2019 roku.

Na płycie oprócz największych hitów Michała, usłyszymy też przepiękną balladę „Czekanie” w wykonaniu Agaty Buczkowskiej, a także to, do czego przyzwyczaił nas Wiśniewski – pełne dramaturgii i emocji duety artysty z młodą wokalistką. Ten krążek to po prostu prawdziwa gratka dla fanów i nie może zabraknąć go w dyskografii prawdziwego fana!

Spis utworów:
1. Kochaj mnie kochaj
2. A niech gadają
3. Anioły
4. Jutro będzie lepszy dzień
5. Ci wielcy
6. Razem a jednak osobno
7. Czekanie
8. Miłość i zdrada
9. Szarość dnia
10. Wypijmy za to!
11. Nienawiść
12. Babski Świat
13. Powiedz
14. A wszystko to…
15. Zawsze z Tobą chciałbym być

98 Przedmioty